Медсестра радить та консультує

АЛГОРИТМ ЗАПИСУ ОСВІТЯН НА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД COVID-19

Відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту. Кожен освітянин та працівник закладу освіти може добровільно та безоплатно вакцинуватись і захистити себе від COVID-19, незалежно від типу чи підпорядкування закладу освіти. Вакцинація працівників закладів відбуватиметься організовано, мобільними бригадами з імунізації.

Алгоритм запису та роботи наступний:

  1. Керівники закладів освіти формують списки охочих вакцинуватись у своєму закладі.
  2. Керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти надають списки органам управління освітою місцевих рад (ОУО). ОУО надають списки департаментам/управлінням освіти і науки ОДА та Київської міської адміністрації.
  3. Керівники закладів профтеху та фахової передвищої освіти надають списки департаментам/управлінням освіти і науки ОДА та Київської міської адміністрації.
  4. Департаменти/управління освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій надають списки закладів освіти департаментам охорони здоров’я цих адміністрацій.
  5. Керівники закладів вищої освіти направляють списки департаментам охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій.
  6. Регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату і час, коли мобільна бригада приїде до закладу для щеплення колективу.
  7. Уточнені списки керівники мають надати до першого приїзду мобільної бригади до закладу освіти. Надалі будь-які зміни в списках узгоджуються з регіональними координаторами з вакцинації в індивідуальному порядку.

Пам’ятайте, що вакцинація – найефективніший спосіб захистити себе від COVID-19 чи важкого перебігу хвороби.

Події та оголошення

Осінній калейдоскоп
8 Листопада, 2021 14:24
Всі новини