Розділ: Про заклад

Про заклад

Історична довідка

В мальовничому куточку села Михайлівка Вінницького району, серед яблуневого саду, в  1955 році був збудований дитячий садок. Нова будівля,  яка виднілась серед розкішного цвіту мальв так і отримала назву  дошкільний навчальний заклад “Мальва”.

В ті далекі часи, коли вся країна відбудовувалась після війни, наш садочок прийняв у свої стіни більше 40 дітей. Діти різного віку виховувались в одній групі. Великих зусиль для розв’язання різних  потреб садочка , приклав колгосп ім.Чапаєва , на балансі якого заклад  знаходився аж до 1981року .

З 1981року ДНЗ “Мальва” перейшов на баланс Гуменської сільської ради. В 2007 році в садочку було відкрито другу різновікову  групу, яка існує і на даний час.

В 2017 році заклад змінив свою назву на Комунальний заклад”Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) “Мальва” Гуменської сільської ради”.

Зараз наш садочок знаходиться на баласні Відділу освіти, культури, туризму та спорту Вороновицької селищної ради.

№ п\п

Відомості Показники